Freefly Movi PRO

En hafif ve en yetenekli gimbal: Movi Pro

Movi M10 ilk çıktığından bu yana çıkan tüm Movi sistemlerini kullandık ve onu neredeyse tüm platformlara bağladık: Drone’lar, arabalar, caren, dikey halata sistemleri, cable cam, motorsiklet ve saymakla bitmeyecek diğer platformlar. Movi Pro, zamanla evrimleşen Movi ailesinin son üyesi ve sinema kategorisindeki kamera ve lensleri takabileceğiniz en hafif gimbal olma özelliğinde.  Elbette, iyi bir ekipman ancak iyi bir operatör ile tam kapasitesini gösterebilir.

Movi Pro, el ile taşınabilmesinin yanında herhangi bir araca ya da ekipmana da bağlanabilir.

En hafif ve en yetenekli gimbal olan Movi Pro, bağlandığı herhangi bir araçtan veya ekipmandan en iyi görüntüyü almanızı sağlıyor. Titreşimsiz görüntü için gereken tüm süspansiyon, titreşim emiciler ve destek yelekleri Movi Pro setimiz ile birlikte size sağlanıyor.

Daha İyi Movi Pro Deneyimi

Movi Pro’yu daha verimli ve daha fonksiyonel yapmak için gerekli tüm aksesuarları Movi Pro operatörlerimiz yanlarında bulunduruyor.  Örneğin, standart Movi Pro’lar kendi piller ile 20 dakika ile çalışabiliyorken, bizim setimiz pil değişikliği yapılmadan 2 saat çalışabiliyor.  Ek ağırlık ve ek modifikasyonlar ile standart Movi Pro’da balanslanamayan kamera ve lensleri balanslama mümkün.

Deneyimli ve Yetenekli Operatörler

En önemlisi de, Movi Pro konusunda dünyanın en deneyimli ekiplerinden biriyiz. Roller blade, kayak, paten üzerinde bir operatör arıyorsanız, o da biziz! Sayfanın altındaki işlerimiz kısmında referanslarımıza bakabilirsiniz.

MOVI PRO KİRALAMA HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN

 • Gimbal boş ağırlık:  2,6kg
 • Maks Kamera+Lens ağırlığı: 8kg
 • Kameralar: ARRI mini, RED, Canon C-Series, Sony Venice
 • Lens: maks. 2,5 kg
 • Videolink: Full HD, uncompressed
 • Maks hız: 90km/s
 • Elde kullanım: evet
 • Farklı platformlara bağlama imkanı: var
 • Filtre: Maksimum 3;  4 “x 5,6”
 • Lens kontrolü: Evet, 3 motor
 • Kontrol: MIMIC, Joystick, Movi Controller

FAQ

MIMIC İLE KAMERA HAREKETİ YAPMAK KOLAY MI?

MIMIC ile daha önce tecrübesi olmayan birisinin bile alışma süresi maksimum 5 dakika sürmekte.

ROLL EKSENINI SÜREKLI ÇEVIRMEK MÜMKÜN MÜ?

Evet, bazı limitlemeler ile bu mümkün.

Movi Pro'yu kendim kullanmak istiyorum, mümkün mü?

Tabii ki! Kullanım tarzınıza göre bazı ayarları değiştirip (tepki süresi, hareket yumuşatma, etkisiz alan derecesi gibi) kullanırken rahat etmenizi sağlıyoruz. İsterseniz, Movi Pro’yu kumanda ile uzaktan kontrol edebilirsiniz. MIMIC, bu iş için en kolay yöntemlerden birisi.

Ağır kamera + lens paketleriyle gün boyu Movi Pro ile çalışmak mümkün mü?

Gün boyu kullanım için, yükü omuzlardan alıp tüm vücuda dağıtan destek yeleklerini kullanıyoruz ve bu  sayede uzun set sürelerinde Movi Pro’yu kullanmak mümkün olabiliyor.

ÖRNEK İŞLERİMİZ