CANLI YAYIN

Drone ve Cable Cam ile Canlı Yayın

Etkinlik ve yapımlarınız için drone ve cable cam kullanarak canlı yayın hizmeti sunabilmeniz için tüm gerekli ekipmanları bünyemizde barındırıyoruz. Drone üzerinden 1080i50 ve 720p60; cable cam üzerinden ise 1080p50 yayın kalitesi sunuyoruz.

 

Uzun mesafede görüntü aktarımı için güçlendirilmiş alıcı/vericiler kullanmaktayız ve uzun mesafeden(~ 1km) kesintisiz görüntü alabilmekteyiz.

Canlı yayınlarınızı YouTube ve Facebook üzerinden yayınlamanız için de gerekli altyapıyı sunuyoruz.

Farklı senaryolar için farklı ekipman, kamera ve lens kullanabiliyoruz. Drone, cable cam, takip aracı üzerinden aldığımız görüntüleri canlı yayın aracınıza aktarıyoruz.

CANLI YAYIN HİZMETİ TEKLİFİ ALIN

  • Ağırlık: 5 kg (light-lift)/ 13kg (medium-lift)
  • Uçuş süresi: 13-22 min
  • Kameralar: Zenmuse X7 / Sony A7S-II
  • Lensler: 16-24-35-50mm f2.8
  • Uzaktan kamera kontrol: var

FAQ

Cable cam sisteminde maksimum mesafe nedir?

300 metre.

1080p sıkıştırmasız görüntü elde edebilir miyiz?

Evet, cable cam ve sinema drone sistemlerimizle 500 metre mesafeye kadar 1080p sıkıştırmasız görüntü elde edebiliriz.

Örnek İşlerimiz

STABİL VE GÜVENLİ BAĞLANTI

Drone ve görüntü aktarım cihazlarımız, uzak mesafeden kesintisiz görüntü gönderebilmek için iyileştirildi. Çekimlerinize ek olarak eş zamanlı havadan veya cable cam üzerinden sunduğumuz görüntüler ile prodüksiyonunuza değer katabilirsiniz.

CANLI YAYIN ARACI

Drone ve cable-cam üzerinden aldığımız görüntüyü size 200 metrelik SDI kablo ile aktarıyoruz. Böylece, kalabalık alan dışarısına kendimizi konumlandırarak güvenli, sağlıklı ve daha az RF kirliliği olan bir ortamdan operasyonu gerçekleştiriyoruz.